Vážení učitelé, žáci a rodiče,

chtěl bych vám všem upřímně poděkovat za skvělou práci, nasazení a podporu během uplynulého školního roku. Společně jsme se opět snažili dát všem žákům kvalitní vzdělání a připravit je na další kroky ve svém životě. Vaše úsilí, trpělivost a oddanost k vzdělávání jsou nepostradatelné pro úspěch naší školy.

Žákům děkuji za jejich úsilí, zájem o učení a za to, že každý den přinášejí do naší školy své nadšení a energii. Rodičům patří vděk za jejich důvěru, podporu a spolupráci vytvářející pozitivní prostředí pro vzdělávání našich žáků.

Přeji vám všem krásné, bezstarostné a plnohodnotné prázdniny. Ať si každý z vás vychutná každý krásný okamžik a naberete novou energii pro nadcházející období. Těším se na setkání s vámi zase na začátku nového školního roku.

S pozdravem a srdečným přáním šťastných prázdnin,

Mgr. Martin Reihs, ředitel školy

3D546072 4B9E 4B38 ABD8 99BF0663E1F2