Studenti Městského gymnázia Jirkov si po nedobrovolné pauze zaviněné koronavirem opět užili tradiční Majáles, oslavu jara, mládí a studentského života, ale také muziky a všech lidí, kteří se rádi baví.

7. května proběhl na zahradě Městského gymnázia Jirkov další ročník oblíbené květnové slavnosti, která si rok od roku získává stále větší popularitu a oblibu mezi studenty samotnými i širší veřejností.

Pod vedením moderátorek Pavly Juppové a Valentýny Haškové se návštěvníci mohli těšit na pestrý program. Hudební kapely Arcus Irish music, Station Beggars, Copacaband a Bratři Jáchymové učinily z celého dne nezapomenutelný zážitek pro posluchače všech věkových kategorií. Program vyvrcholil volbou krále Majálesu, kterým se stal Mgr. Martin Reihs, a předáním symbolického klíče od města z rukou starostky Mgr. Dariny Kováčové.

Na zahradě gymnázia byly připraveny stánky s občerstvením, nechyběl dětský koutek, bleší trh a kout pro oblíbené majálesové svatby. Největší atrakcí vydařeného sobotního dne se stala jízda na koni pro děti i dospělé.

Skvělá zábava a neopakovatelná atmosféra, takový byl letošní Majáles 2022. /viz fotogalerie/

279912200 1851969548331057 6634282744178321468 n

Vyhledat na webu

Vysoké školy

Externí odkazy