Dne 16. dubna 2019 se naši studenti zúčastnili výtvarného setkání v budově Sociálních služeb Chomutov. Dovolujeme si zde přetisknout dopis paní ředitelky tohoto zařízení:

Vážený pane řediteli,

přijměte poděkování Mgr. Miroslavu Rovenskému a studentům vašeho gymnázia, kteří se letos zúčastnili dalšího ročníku výtvarného setkání zdravotně postižených osob a výborně reprezentovali vaši školu.

Všichni se do akce pod názvem Svět pohádek velmi nadšeně zapojili a pomohli také vytvořit příjemné neformální prostředí, které zúčastněným velmi pomohlo.

Na základě předběžné dohody bychom rádi s vámi spolupracovali se zaměřením na cílovou skupinu mentálně postižených osob, neboť ve vašich studentech vidíme značný obohacující a edukační potenciál.

S pozdravem se na případnou další spolupráci těší

Mgr. Alena Tölgová

ředitelka